O nas

W branży IT działamy od 2007 roku, całe zebrane doświadczenie przekuwamy na Twój sukces. Aktualnie obsługujemy blisko 2000 stałych Klientów.

Kameralny zespół to indywidualne podejście, które sprawi, że nigdy nie poczujesz się zostawiony z problemem sam. Nie idziemy drogą wielkich korporacji, gdzie jesteś jedynie kolejnym numerkiem w Excelu, szalenie zależy nam na Twoim zadowoleniu!

Zobacz nasze marki na madventures.pl

Stawiamy na jakość

Nasze serwery znajdują się w Polsce (Gdańsk), w nowoczesnym centrum danych klasy Tier III. Nie uznajemy kompromisów, bazujemy na najlepszych, najbardziej wydajnych i sprawdzonych rozwiązaniach, żebyś Ty mógł skupić się wyłącznie na swoim biznesie.

Nad wszystkim czuwają doświadczeni administratorzy oraz support pierwszej linii wsparcia.
Wszystko to 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

98% Klientów uważa nasze usługi za godne polecenia

opinie hosting

75% Klientów ocenia nasze usługi jako “doskonałe“!

opinie hosting

Na podstawie wyników ankiety wysłanej do wszystkich Klientów. Dane z 01.2019.

Patryk Kozioł madhosting.pl

Patryk Kozioł

Ekspert w zakresie tworzenia rozwiązań online. Twórca marki madhosting.pl a także Opiekun Bloga – pierwszej w Polsce marki technologicznej dedykowanej twórcom internetowym. Ponad 10 lat doświadczeń popartych współpracą z największymi markami w Polsce takimi jak Nestlé Polska S.A., Pol-Mot Holding S.A., Interia.pl czy Nestlé Waters Direct. Współzałożyciel sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT.

Partner w prowadzeniu projektów online wychodzący ponad standardy klasycznego doradztwa technicznego.