Dlaczego
WARTO?

Zaufało nam już blisko 2000 Klientów. Opieramy swoje usługi wyłącznie o najlepsze dostępne rozwiązania, zarówno w zakresie oprogramowania jak również sprzętu. 

hosting woocommerce najlepszy

Technologia której używamy

ElasticSites

Czym jest ElasticSites

ElasticSites to technologia, która da Ci konkretne zasoby serwera podobnie jak w przypadku VPS, jednak przy zachowaniu wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą klasyczny hosting. Stabilnie, szybko i bez konieczności złożonych konfiguracji czy zakupu dodatkowych licencji. Będziesz mógł skupić się wyłącznie na swoim serwisie.

ElasticSites vs. VPS

  • Dostęp do zasobów jak w VPS przy niższych kosztach. 
  • Nieporównywalnie lepsza stabilność, niż w przypadku VPS.
  • Bez skomplikowanych konfiguracji i zakupu licencji.
  • Bezpieczeństwo zapewnione odgórnie, nie musisz się o nic martwić.

Zainstalujemy za Ciebie

Nie musisz się martwić o kwestie techniczne czy instalację aplikacji na usłudze, zrobimy to za Ciebie, zupełnie za darmo!

hosting woocommerce

66% użytkowników

klasycznych hostingów przechodzi na VPS tylko w poszukiwaniu większych zasobów (CPU, RAM). U nas nigdy nie będziesz mieć tego problemu. Możesz zwiększać zasoby wraz z rozwojem swojego serwisu. Wszystko w elastycznej formie, bez zbędnych komplikacji.

Nawet najmniejszy pakiet, jaki oferujemy, daje blisko 3x więcej mocy, niż statystyczny hosting współdzielony. Dzięki pełnej izolacji zasobów, korzystasz z pełnej mocy przeznaczonej tylko na Twoje potrzeby. Bez haczyków, dodatkowych opłat, bez korporacyjnego podejścia. Jeśli wybierzesz nasz hosting, będzie to zapewne Twój ostatni hosting.

partnerzy