Elasticsites vs. VPS

Przekonaj się, że jest to idealne rozwiązanie dla Twojego sklepu.

ElasticSites to technologia, która da Ci konkretne zasoby serwera podobnie jak w przypadku VPS, jednak przy zachowaniu wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą klasyczny hosting. Stabilnie, szybko i bez konieczności złożonych konfiguracji czy zakupu dodatkowych licencji. Będziesz mógł skupić się wyłącznie na swoim serwisie.

Wydajność

Dostęp do zasobów jak w VPS przy niższych kosztach.

Niezawodność

Nieporównywalnie lepsza stabilność, niż w przypadku VPS.

Prostota

Bez skomplikowanych konfiguracji i zakupu licencji.

Bezpieczństwo

Bezpieczeństwo zapewnione odgórnie, nie musisz się o nic martwić.

Twój cel

Wydajność dla serwisu jest kwestią kluczową. 66% użytkowników klasycznych hostingów przechodzi na VPS tylko w poszukiwaniu większych zasobów (CPU, RAM). U nas nigdy nie będziesz mieć tego problemu. Możesz zwiększać zasoby wraz z rozwojem swojego serwisu. Możesz też skorzystać z opcji MAD Boost i włączyć dodatkowe, potężne zasoby na dzień, dwa lub tydzień, ile tylko potrzebujesz. Wszystko w elastycznej formie, bez zbędnych komplikacji.

Porównaj

Nawet najmniejszy pakiet, jaki oferujemy, daje znacznie więcej mocy, niż statystyczny hosting współdzielony. Dzięki pełnej izolacji zasobów, korzystasz z pełnej mocy przeznaczonej tylko na Twoje potrzeby. Bez haczyków, dodatkowych opłat, bez korporacyjnego podejścia. Jeśli wybierzesz nasz hosting, będzie to zapewne Twój ostatni hosting.

Opinie o nas

Przenieśliśmy się do Was z typowego hostingu współdzielonego z Prestą 1.6 i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Presta w końcu przestała gubić dane, uniemożliwiać zapis danych, utrudniać pracę moderatorom przy aktualizacjach zdjęć i cen. Sam front dla użytkowników też działa teraz nieporównywalnie szybciej. Pełna satysfakcja. Madhosting spełnia oczekiwania i daje 110% z siebie.
paq-opinia
Adrian PakulskiPaq Studio
Hosting na bardzo wysokim poziomie. Support bajka – rzeczy niemożliwe załatwiają od ręki, na cuda trzeba poczekać kilka dni. Korzystałem z usług wielu firm, z wieloma się kontaktowałem ale Madhosting bardzo mnie zaskoczył – zarówno stabilnością i jakością usług oraz obsługą klienta wraz z całym supportem. Wierzę, że jakość usług pozostanie na tak wysokim poziomie jak obecnie. Polecam każdemu kto ma dosyć powiadomień o “niedziałającej usłudze” czy odpowiedzi admina “to niemożliwe” lub klasycznego “u mnie działa”.
opinie-boreczek
Łukasz Boreczeksilveris.pl