Darmowa Migracja

Cała migracja to zaledwie 3 proste kroki. Do tego możesz otrzymać do 6 miesięcy gratis w ramach wyrównania okresu pozostałego w poprzedniej firmie.

hosting elastyczny

Migracja w 3 krokach

Cała migracja to zaledwie 3 proste kroki. Nie oczekujemy od Ciebie nic, poza zamówieniem hostingu i przesłaniem danych dostępowych do migrowanego konta. Wszystko bez przerw w działaniu.

#1 Zamówienie

Zamów wybrany pakiet na naszej stronie. Pamiętaj, że możemy pomóc Ci w doborze najlepszej konfiguracji. Możesz także dodać dodatkowe zasoby po zakupie pakietu.

#2 Dane dostępowe

Prześlij nam niezbędne dostępy, a my zajmiemy się całą migracją. Przeniesiemy wszystkie pliki, bazy danych, a także skrzynki pocztowe. W cenie hostingu migrujemy do 5 serwisów oraz 20 skrzynek pocztowych.

#3 Domeny

Skieruj lub przenieś do nas swoje domeny (także w tej kwestii możemy pomóc) i gotowe!

hosting
Przez kilka dni od migracji nasz szalenie dobry support będzie obserwować Twój serwis. Jeśli wynikną jakieś problemy szybko je zidentyfikuje i naprawi.

6 miesięcy gratis: pamiętaj, że jeśli masz ważną usługę u innego dostawcy hostingu to możesz w ramach wyrównania tego okresu otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności ekstra.

Jak to działa?

Załóżmy, że Twoja usługa u innego dostawcy jest ważna jeszcze 5 miesięcy. Chciałbyś się przenieść, ale nie chcesz tracić już opłaconego okresu. W takiej sytuacji zamawiasz hosting u nas, opłacasz go i przesyłasz nam dokument potwierdzający ważność starego hostingu (np. fakturę). W tej sytuacji Twój hosting u nas będzie ważny przez 12 miesięcy + 5 w ramach wyrównania. W sumie możesz się cieszyć hostingiem przez 17 miesięcy.